Zobrazit výsledky

Čisticí hadry

Leštící hadry jsou k dispozici v různých materiálech. Bavlněné hadry absorbují olej a vodu, polyester není. S tmavými hadry nevidíte, že jsou už špinaví. Jsou ideální pro údržbu nebo čištění oleje. Světlé barvy pomáhají pracovat čistě, ideální například pro karosářské dílny, montážní firmy, tesaře atd.

Bílá tenká bavlna je ideální pro parkety a další aplikace pro dokonalou povrchovou úpravu. Nejste si jisti, který typ čisticích hadrů nejlépe vyhovuje vaší aplikaci? Rádi vám poradíme.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
3 produkt (y)
3 produkt (y)

Čisticí hadry

Leštící hadry z našeho sortimentu jsou vyrobeny z bavlny, polyesteru a froté látky. V závislosti na úklidu lze vybrat požadovanou tkaninu a barvu. S našimi čistícími hadry můžete absorbovat určité látky, ale někdy čistící hadr nestačí. Proto náš sortiment také obsahuje několik absorbéry. Čisticí hadry jsou dobrou alternativou k čištění papíru. Při práci s rozpouštědly doporučujeme použít bílé lešticí hadry, protože nemohou vydat barvu.

Čistící utěrky

Stěrače z froté absorbují více vlhkosti než bavlněné tkaniny. Výhodou čistících látek, které jsou bílé, je to, že je lepší vidět, když je lešticí látka znečištěná a jste připraveni na čistou nebo novou čistící utěrku. Tmavé stěrače absorbují stejně dobře jako lehké nebo bílé stěrače. Jsou jen levnější, protože jsou v oběhu více tmavých oděvů. Bílé bavlněné tkaniny jsou ideální pro dokončování parket nebo jiných materiálů, kde se nezůstávají žádné pruhy ani nečistoty. Bavlna absorbuje nečistoty nebo lepidlo.

Stírání hadříků

Během práce lze několikrát použít čisticí utěrku. Naše čistící hadry jsou mimořádně vhodné pro leštění něčeho, nebo například čištění vzduchových kanálů v pracovním prostředí, jako je nemocnice. Pro odstranění mastnoty a oleje jsou vhodné hustější utěrky. Čisticí hadry jsou k dostání v pytlích a v krabicích. Krabice jsou snadno použitelné a mají otvor, který usnadňuje uchopení čistících ubrousků.