Bílá bavlna

Bavlněné hadry z bavlny jsou ideální pro konečnou úpravu parket, dřeva nebo jiných materiálů, u kterých nemůže zůstat hadrová hustota nebo špína. Bavlna absorbuje zbytky lepidla a můžete zjistit, zda je hadr špinavý nebo ne.

Naše bavlněné čisticí hadry jsou k dispozici v kilogramech 10 nebo 25 kilogramech.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
1 produkt (y)
1 produkt (y)

Bílé bavlněné hadry

Největší výhodou hadrů z bílé bavlny je to, že nevydávají barvu a můžete snadno zkontrolovat, zda je čištěný povrch čistý. Bílé bavlněné hadry se často používají z hygienického hlediska. Při práci s rozpouštědly doporučujeme používat bílé bavlněné hadry, protože nebudou vylučovat barvu, kterou by mohlo rozpouštědlo uvolnit. Další výhodou hadříků z bílé bavlny je, že je lze použít několikrát, takže máte ohled na životní prostředí.

Bílá bavlna

Bílé bavlněné hadry jsou také vhodné pro pohlcování mastnoty a vlhkosti, což je velmi vhodné pro dílny, jako jsou garáže, jemný kov, elektronika a další. Bílé bavlněné hadry jsou také velmi vhodné pro přepravu. Bavlna je silná látka. Naše bavlněné čisticí hadry jsou baleny v dávkovací krabičce nebo v sáčku. K dispozici v kilogramech 10 nebo 25. Protože bílé bavlněné hadry jsou v krabici, nevyužité hadry zůstanou čisté.

Bavlněné hadry na leštění bavlny

Bílé bavlněné čisticí hadry jsou vyrobeny z oděvů, které již nelze nosit, a lze je použít pro standardní až jemné čištění a leštění. Pomyslete na prané a recyklované textilie, jako jsou bavlněné košile. Bílé bavlněné hadry jsou vhodné k leštění hladkých povrchů, jako jsou automobily, nebo k čištění jemné mechaniky. Ale bílé bavlněné hadry jsou také ideální pro konečnou úpravu dřeva nebo jiných materiálů, kde by po sobě neměly zůstat žádné šmouhy nebo nečistoty. Bavlna dobře absorbuje zbytky lepidla.