Bílá bavlna

Bavlněné hadry z bavlny jsou ideální pro konečnou úpravu parket, dřeva nebo jiných materiálů, u kterých nemůže zůstat hadrová hustota nebo špína. Bavlna absorbuje zbytky lepidla a můžete zjistit, zda je hadr špinavý nebo ne.

Naše bavlněné čisticí hadry jsou k dispozici v kilogramech 10 nebo 25 kilogramech.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
3 produkt (y)
3 produkt (y)

Bílé bavlněné hadry

Největší výhodou bílých bavlněných hadrů je to, že nevydávají žádnou barvu a můžete snadno zkontrolovat, zda je čistý povrch čistý. Bavlněné hadry se často používají z hygienického hlediska. Při práci s rozpouštědly doporučujeme používat bílé bavlněné hadry, protože nebudou uvolňovat žádnou barvu, kterou by rozpouštědlo mohlo uvolnit. Další výhodou bílých bavlněných hadrů je, že mohou být použity několikrát, takže jste také šetrní k životnímu prostředí.

Bílá bavlna

Bílé bavlněné hadry jsou také vhodné pro pohlcování mastnoty a vlhkosti, což je velmi vhodné pro dílny, jako jsou garáže, jemný kov, elektronika a další. Bílé bavlněné hadry jsou také velmi vhodné pro přepravu. Bavlna je silná látka. Naše bavlněné čisticí hadry jsou baleny v dávkovací krabičce nebo v sáčku. K dispozici v kilogramech 10 nebo 25. Protože bílé bavlněné hadry jsou v krabici, nevyužité hadry zůstanou čisté.

Bavlněné hadry na leštění bavlny

Bavlněné čisticí hadry z bavlny jsou vyrobeny z oděvů, které se již nemohou nosit a jsou vhodné pro běžné a jemné leštění a leštění. Přemýšlejte o plodinách a recyklovaných textiliích, jako jsou bavlněné košile. Bílé bavlněné hadry jsou dobré pro leštění hladkých povrchů, jako jsou auta nebo čištění jemné mechaniky. Ale také konečná úprava dřeva nebo jiných materiálů, kde se nezůstanou žádné šmouhy nebo špíny, jsou perfektní bílé bavlněné hadry. Bavlna absorbuje zbytky lepidla dobře.