Zobrazit výsledky

Terry

Terry absorbuje více vlhkosti než obyčejné bavlněné hadříky. Tyto hadry se používají k sušení povrchů. Kondenzát lze s ním odstranit, ale také olej nebo jiné látky. Bílá kvalita zaručuje, že vidíte, kde jsou hadry špinavé. S barevným frotem to vidíte méně dobře.

Froté lešticí hadry jsou měkké a vhodné pro leštění, ale také velmi dobře absorbují látky.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
5 produkt (y)
5 produkt (y)

Froté látky

Leštící hadry vyrobené z froté jsou vyrobeny ze staré a pražené froté textilie. Ideální pro pracoviště s těžkým znečištěním, protože mají vysokou pevnost v tahu a vysokou absorpci. Froté lešticí hadry mají také pevnou kvalitu a díky těmto vlastnostem mohou vyčistit nejtěžší nečistoty. Mohou dobře absorbovat tekutiny a vyčistit jemné mechanické práce.

Froté leštidlo

Froté froté jsou opakovaně použitelné a jsou k dispozici v barvě bílé a barevné. S bílými froté polštářky byste měli lépe vidět, že pohlcují nečistoty a když jsou příliš špinavé k použití. Ovšem barevné froté nepodléhají lepší barvě. Barevný froté je mnohem víc a je k dispozici, aby tady hadry než bílé. Froté plátna jsou proto barevná a nevydávají.

Bílé froté polštářky

Kromě absorpčních látek a tekutin mohou být užitečné i bílé froté kartáče pro zjištění úniku oleje. Mohou být snadno umístěny pod strojem a poté automaticky zjistíte, zda kapky oleje skončí na froté látce. Vhodné pro různé dílny různých typů průmyslových odvětví a lze je použít pro různé úklidové práce.