Zobrazit výsledky

Světlá bavlna

Světlé barvy pomáhají pracovat čistě, ideální například pro prodejny karoserií, montážní firmy, přívěsy apod. Je to perfektní alternativa k čištění papíru.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
3 produkt (y)
3 produkt (y)

Lehké bavlněné hadříky na leštění

Lehké bavlněné čisticí hadry jsou vyrobeny z oděvu, který se již nemůže nosit, myslíte na umývané a recyklované polo. Ale také tenké trička a joggingové obleky. Kvůli lehkým bavlněným čisticím hadříkům jsou měkké a dobře absorbují olej a vodu. To je důvod, proč lehké barevné bavlněné hadry jsou snadno použitelné v průmyslu, ale také lakovny a montážní společnosti a tiskárny. Navíc jsou samozřejmě bez knoflíků, zipů a podobně, takže nezanechávají škrábance.

Lehké barevné leštící hadry

V této kategorii najdete lehké bavlněné hadry, také nazývané lehce zbarvené lešticí hadry. Zde jsou textilky seřazeny podle barvy a v této kategorii jsou zobrazeny světlejší barvy. Lehké barevné lešticí hadry jsou známé svou schopností absorbovat hodně tekutiny. Jasně zbarvené čisticí hadry jsou k dostání v krabicích 10 kilo a pytlích 10 kilo nebo 25 kilo. Lehce zbarvené lešticí hadry jsou barevné a nevybíjejí a jsou vhodné pro hrubé znečištění.