Zobrazit výsledky

Světlá bavlna

Světlé barvy pomáhají pracovat čistě, ideální například pro prodejny karoserií, montážní firmy, přívěsy apod. Je to perfektní alternativa k čištění papíru.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
1 produkt (y)
1 produkt (y)

Lehké bavlněné hadříky na leštění

Světlé bavlněné čisticí hadry jsou vyrobeny z oděvů, které již nelze nosit, jako jsou prané a recyklované polo. Ale také tenká trička a běžecké kostýmy. Protože z toho lze vyrobit bavlněné čisticí hadry světlé barvy, jsou měkké a dobře absorbují olej a vodu. Proto jsou bavlněné hadry světlé barvy dobré použít v průmyslu, ale také v lakovnách, montážních společnostech a tiskařských společnostech. Kromě toho jsou samozřejmě bez knoflíků, zipů apod., Aby nezanechávaly škrábance.

Lehké barevné leštící hadry

V této kategorii najdete lehké bavlněné hadry, také nazývané lehce zbarvené lešticí hadry. Zde jsou textilky seřazeny podle barvy a v této kategorii jsou zobrazeny světlejší barvy. Lehké barevné lešticí hadry jsou známé svou schopností absorbovat hodně tekutiny. Jasně zbarvené čisticí hadry jsou k dostání v krabicích 10 kilo a pytlích 10 kilo nebo 25 kilo. Lehce zbarvené lešticí hadry jsou barevné a nevybíjejí a jsou vhodné pro hrubé znečištění.