Tmavá bavlna

Tmavé bavlněné lešticí hadry absorbujte stejně dobře jako světle zbarvené čisticí hadry. Když je hadr špinavý, nevidíte to, může to být nevýhoda. Tyto čisticí hadry jsou podstatně levnější. Je to proto, že v oběhu je prostě více tmavého oblečení než pastelových barev.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
1 produkt (y)
1 produkt (y)

Barevné leštící hadry

Barevné leštící hadry mají stejnou absorpci jako bílé nebo lehké leštící hadry. Obecně platí, že barevné lešticí hadry se často používají pro těžkou a velmi těžce znečištěnou práci. Barevné lešticí hadry jsou ideální, když barva nezáleží a tkaniny se při čištění pracovního prostředí, jako jsou místnosti a stroje, velmi znečišťují. Jsou také ekonomicky odpovědné, protože je lze několikrát vymyt a opakovaně použít.

Tmavé bavlněné lešticí hadry

U tmavých bavlněných leštiček je méně jasné, co jste odstranili z nečistot během čištění / stírání. Při práci s rozpouštědly doporučujeme používat bílé leštící hadry, protože tmavé bavlněné leštidlo může mít syntetické tkaniny a barvy pro tisk. Vzhledem k chemickému účinku rozpouštědla s hadříkem může být barva uvolněna. Největší výhodou tkaných bavlněných hadrů je, že mají černou kvalitu a lze je použít pro těžší čištění. Jsou také opakovaně použitelné.