Dočasně nabízíme pouze produkty online, za které můžeme garantovat zásoby. V případě dalších produktů (ochrana dýchacích cest, hlavy a očí a obličeje) se prosím obraťte na e-mail nebo telefon. 

Jobs

Zástupce

PBMonline.be vždy hledá zástupce, kteří chtějí navštívit potenciální zákazníky a radit jim ohledně našich produktů. Tímto způsobem může každý vstoupit na pracoviště co nejbezpečněji.

O PBMonline.be

PBMonline.be je náš web bezpečnostních oděvů, osobních ochranných prostředků, papíru a hygienických výrobků, PBMonline.be je strukturován takovým způsobem, že je dokonalým pomocníkem při prodeji těchto produktů ve vašem regionu. Kombinace vašich kontaktů ve vašem regionu s našimi konkurenčními cenami a osobními službami jsou ideálním vzorcem pro rychlé doplnění vašich příjmů.

Tvoje práce

Navštěvujete potenciální zákazníky. Jste vázáni na zákazníka, nikoli na region. Podporujeme vás školením, vzorky a postaráme se o dodání zboží. Prostřednictvím svého přihlášení získáte přístup ke všem objednávkám od vašich zákazníků a můžete osobně sledovat proces od objednávky k platbě. Obdržíte stav svého obratu a realizované provize za měsíc. Naše sociální média vás podporují v prodeji prostřednictvím informačních bulletinů, blogů atd. Toto je ideální možnost platit za doplňky, díky nimž je život zábavný.

Můžeme vám pomoci při zahájení své činnosti jako sekundární zaměstnání, protože máme potřebné zkušenosti.

Stali jste se nadšenými? Pošlete svůj životopis a motivaci na adresu [chráněno e-mailem].