Dočasně nabízíme pouze několik produktů online, za které můžeme garantovat zásoby. V případě dalších produktů se prosím obraťte na e-mail nebo telefon. Chcete dostávat upozornění, když budou nové produkty na skladě? Přihlaste se k odběru nieuwsbrief.

Jobs

Zástupce

PBMonline.be vždy vyhledává zástupce, kteří chtějí navštívit a poradit potenciálním zákazníkům o našich produktech. Tímto způsobem může každý vstoupit do pracovního prostoru co nejbezpečněji.

O PBMonline.be

PBMonline.be je naše webová stránka bezpečnostního oblečení, osobních ochranných prostředků, papíru a hygienických výrobků, PBMonline.be je postaven tak, že je dokonalým asistentem pro prodej těchto výrobků ve vašem regionu. Kombinace vašich kontaktů ve vlastním regionu s konkurenčními cenami a osobními službami je ideální vzorec, který snadno doplní váš příjem.

Tvoje práce

Navštěvujete potenciální zákazníky. Jste zákazníkem, nikoli regionem. Podporujeme vám tréninky, vzorky a postaráme se o dodávku zboží. Přístup ke všem objednávkám získáte od svých zákazníků prostřednictvím přihlašovacích údajů a můžete je osobně sledovat od objednávky až po platbu. Získáte stav obratu a realizované provize za měsíc. Naše sociální média vám pomáhají při prodeji s informačními bulletiny, blogy atd. Je to ideální příležitost k zaplacení těch bonusů, které zpříjemňují život.

Můžeme vám pomoci při zahájení své činnosti jako sekundární zaměstnání, protože máme potřebné zkušenosti.

Nadšený? Pošlete svůj životopis a motivaci [Email chráněn].