Zobrazit výsledky

Absorbenty

Naše absorbéry mohou být použity ve velkém počtu aplikací. Od běžné údržby až po čištění nebezpečných chemikálií. Absorbenty pomáhají zajistit, aby pracovní prostředí zůstalo čisté a bezpečné a snížilo by poškození životního prostředí. Kromě toho se můžete vyhnout chemickému znečištění těmito látkami. Absorbenty jsou k dispozici v různých typech a velikostech.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?

Žádný produkt neodpovídá výběru.

Absorbenty jsou určeny pro konkrétní práci a materiály. Některé mohou být použity pro všeobecnou údržbu, zatímco jiné absorbéry jsou určeny k čištění oleje nebo chemikálií. Naše široká škála absorbérů splňuje specifické požadavky. Viz níže.

Tlumiče oleje

Máme specifické absorbéry pro absorpci oleje. Jsou hydrofobní, což znamená, že jsou vodoodpudivé a díky tomu jsou ideální pro pohlcování oleje v oblastech, kde může být přítomna voda.

Průmyslové absorbenty

Průmyslové absorbenty jsou ideální pro rychlou, bezpečnou a účinnou absorpci oleje a dalších průmyslových kapalin, jako je mazivo, benzín, ale také rostlinný olej na vaření.

Chemické absorbéry

Ideálním řešením pro čištění nebezpečných látek jsou absorbéry chemikálií. Mají velmi vysoké absorpční kapacity a jsou vhodné pro pohlcování velkého množství tekutin, včetně dokonce agresivních kyselin a zásad.

Absorbenty jsou k dispozici v různých typech a velikostech

Listy a role
Tyto absorbéry lze použít v pracovním prostředí a okolí. Absorbují netěsnosti a kapky, mají velmi vysokou nasákavost a jsou snadno použitelné.

Mini klobásy - polštáře
Ideální je kolem únikového stroje, který obsahuje a absorbuje olej a řezné kapaliny. Máme průmyslové mini uzeniny a průmyslové absorpční klobásy.

Sady pro čištění nebezpečných látek
Každý absorpční balíček (Spill Kit) obsahuje pečlivě vybraný výběr absorbentů pro různé účely. Tyto praktické kity jsou velmi užitečné pro rychlé a účinné ovládání nebezpečných kapalin.