Zobrazit výsledky

Absorbenty

Naše absorbenty lze použít v mnoha aplikacích. Od běžné údržby až po čištění nebezpečných chemikálií. Absorbenty pomáhají udržovat pracovní prostředí čisté a bezpečné a snižují poškození životního prostředí. Kromě toho se můžete vyhnout chemické kontaminaci těmito prostředky. Absorbenty jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?

Žádný produkt neodpovídá výběru.

Absorbenty jsou určeny k použití pro konkrétní práce a materiály. Některé lze použít pro obecnou údržbu, zatímco jiné absorbenty jsou určeny k čištění oleje nebo chemikálií. Naše široká škála absorbentů splňuje specifické požadavky. Zobrazit pod co.

Tlumiče oleje

Máme specifické absorbéry pro absorpci oleje. Jsou hydrofobní, což znamená, že jsou vodoodpudivé a díky tomu jsou ideální pro pohlcování oleje v oblastech, kde může být přítomna voda.

Průmyslové absorbéry

Průmyslové absorbéry jsou ideální pro rychlou, bezpečnou a efektivní absorpci oleje a jiných průmyslových kapalin, jako jsou maziva, benzen, ale také rostlinný kuchyňský olej.

Chemické absorbenty

Ideálním řešením pro čištění nebezpečných látek jsou chemické absorbenty. Mají velmi vysokou absorpční kapacitu a jsou vhodné pro absorpci velkého množství kapalin, včetně dokonce agresivních kyselin a louhů.

Absorbenty jsou k dispozici v různých typech a velikostech

Listy a role
Tyto absorbéry lze použít v pracovním prostředí a okolí. Absorbují netěsnosti a kapky, mají velmi vysokou nasákavost a jsou snadno použitelné.

Mini klobásy - polštáře
Ideální kolem netěsného stroje, který obsahuje a absorbuje olej a řezné kapaliny. Máme průmyslové mini klobásy a průmyslové absorpční klobásy.

Sady pro čištění nebezpečných látek
Každý absorpční balíček (Spill Kit) obsahuje pečlivě vybraný výběr absorbentů pro různé účely. Tyto praktické kity jsou velmi užitečné pro rychlé a účinné ovládání nebezpečných kapalin.