Zobrazit výsledky

Hygiena

Během různých činností je zatížena i holá kůže. To se může lišit od světla k silnému znečištění vlivem oleje, mastnoty, sazí, mikrobiální kontaminace, UV záření a elektrického svařování. Pomocí správných prostředků pro hygienu a osobní péči můžete zajistit správnou ochranu pokožky. Navíc náš sortiment zahrnuje různé čisticí prostředky, takže můžete také udržovat hygienu práce vedle vaší osobní hygieny.
Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
165 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
165 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Hygiena

Výrobky našeho sortimentu k ochraně pokožky před vnějšími vlivy se pohybují od ochrany kůže až po čištění od dávkovačích mýdla až po toaletní papír a absorbenty. Všechno, aby byla hygiena práce vysoká. Hygiena je důležitou součástí každé společnosti, ať už je to pracovní prostředí pro osobní péči. Správným článkem je, že životní prostředí nezpůsobuje nemoci a zdravotní potíže a možnosti jsou sníženy. Udržováním hygieny na pracovním podlaží musí být životní prostředí, použité materiály, ve kterých pracujeme a sami musíme udržovat čistou.

Pracovní hygiena

Hygiena je na pracovišti stejně důležitá jako doma. Během různých aktivit lze pracovat se škodlivými a / nebo toxickými materiály a látkami. Navíc čisté pracovní prostředí zajišťuje motivované zaměstnance a snižuje riziko vzniku rizik. Čisté pracovní prostředí zajišťuje, že všechna rizika jsou také viditelnější. Čím více pracovní hygieny se provádí, tím méně je pravděpodobné, že zaměstnanci budou nakazit nemoci nebo infekce. Pracovní hygiena by měla v první řadě zajistit, aby látky s nebezpečnými vlastnostmi byly na pracovní ploše zablokovány. V první řadě zajistěte, aby byl kontakt s nebezpečnými látkami co nejvíce omezen, například umístěním ventilátoru tak, aby bylo pracoviště dobře větrané. Také se ujistěte, že máte ten správný signalizacesboards, což naznačuje, že existuje toxických látek být přítomen.

čistý

Chcete-li zachovat vysokou hygienu, přirozeně musíte umýt ruce před jídlem, stejně jako po návštěvě toalety. Chcete-li však udržet vysokou hygienu na pracovišti, musíte také udělat, pokud jste rozlitli nebezpečné látky. Byli jsme schopni pomáhat různým čisticím předmětům v našem sortimentu, například absorbéry a ruční chrániče a čištění rukou. Upozorňujeme, že některé látky, jako je benzin a rozpouštědla, se mohou rychle vstřebat kůží a mají škodlivý a toxický účinek. Některé látky, jako terpentýn a benzín, odmašťují pokožku. Výsledkem je, že kůže nabízí menší ochranu, a proto máte riziko, že ekzém dostanete rychleji. Důrazně doporučujeme praní rukou v benzinu nebo terpentinu nebo podobně. Použijte nanajvýš čistou látku, kterou právě ponoříte do rozpouštědla, které není absorbováno pokožkou a co nejméně odmašťuje pokožku, myslete na jednu z našich ruční čističe.