Zobrazit výsledky

Čistič rukou

Bez ohledu na to, jakou práci potřebujete, je důležité, aby vaše ruce a pokožka byly dobře vyčištěny. Z ručního čističe s mírnou čistící schopností k čištění tvrdých olejů, tuků a jiných těžkých nečistot na použitý olej, ropu, mazací olej, grafit, kovový prach a saze. Podívejte se na naše příruční dávkovače na mýdlo, které jsou vhodné pro naše dávkovače mýdla.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
11 produkt (y)
11 produkt (y)

Čistič rukou

Naše čisticí prostředky na ruce jsou k dispozici v neutrálním čistícím prostředku s neutrálním pH nebo s vůní s dobrou prací schopností a dobrou kompatibilitou s pokožkou. Naše čističe rukou jsou vhodné pro několik pracovních prostředí. Čištění rukou by mělo být aplikováno na vlhkou pokožku a poté dobře roztírat. Pak byste měli dobře opláchnout ruce, aby na pokožce nezůstaly žádné zbytky čističe rukou. Doporučujeme vám, abyste si nejprve vyčistili ruce na začátku dne a na konci pracovní doby. A samozřejmě mezitím, pokud je to nutné.

Čištění pokožky

Také zahrnuje naši řadu různých čištění pleti čistit póry nečistoty, mastnoty a oleje, je to možné proto, že čištění pleti má vysoce kvalitní plastové kuličky nebo zrno přírodní kukuřice, které mohou důkladně vyčistit pokožku od například dehet, inkousty, živice, lepidla, olej na bázi odstraňte barvu, olej, mastnotu a nečistoty. Čištění pleti s jádra zrna přírodní kukuřice důkladně očistit, aniž by došlo k poškození kůže, Nesahejte a znečišťuje životní prostředí, protože to není biologicky odbouratelný. Máme různé výrobky na čištění pokožky v našem sortimentu pro průmyslová prostředí.

Doplňte dávkovač mýdla

Uložením čističe rukou do dávkovače nedochází k čištění rukou ani vyloučení dehydratace pasty. Náplň zásobníku na mýdlo se v zásobníku snadno mění. Na stránce "Stahování" naleznete produktový list ke stažení s dalšími informacemi o dávkovacím zásobníku na mýdlo a příslušném dávkovacím zařízení na mýdlo. Navíc je naše náplň zásobníku na mýdlo ekonomická. Malá dávka ručního čištění je již dostatečná pro účinné odstranění kontaminantů v pracovním prostředí.