Zobrazit výsledky

Automat

Dispensery jsou hygienické a snadno se používají. Nabízíme široký rozsah dávkovačů, jako jsou dávkovače papíru a dávkovače mýdla. Ideální pro zavěšení na zeď v místech, kde mýdlo nebo ručníky musí být v dosahu.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
35 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
35 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2

Automat

S dávkovačem šetříte čas a zvyšujete hygienu ve svém pracovním prostředí. Díky výdejnímu stojanu máte v praktickém zásobníku své stěrače a papír. Dávkovače se používají téměř ve všech hygienických prostředích, ale také v prodejně. Nejznámější jsou samozřejmě dávkovač mýdla a dávkovač papíru. K dispozici pro skládací ručníky, ručníky, leštící papír, midi role a mnoho dalšího. Při použití zásobníku jsou denní spotřební materiál úhledně uloženy a pracoviště je čisté a uklizené.

Zásobník papíru

Správná kombinace dávkovače a náplně šetří čas údržby, snižuje množství odpadu a dává konečnému uživateli příjemný zážitek. Funkční design tvoří základ našich dávkovačích a je zaměřen na snadné a intuitivní používání, údržbu a doplňování. Níže je přehled dávkovače, který můžete použít pro zásobování papírových rolí nebo mýdla, toaletních válečků a čistících válečků. U všech dávkovačů papíru papír vychází ze spodní strany dávkovače, ale je hygienický. Na rozdíl od dávkovače na ručník funguje dávkovač na ručník, jak název napovídá, s rolí. Je k dispozici v případě, že můžete papír odtrhnout sami pomocí páčky nebo senzoru. Snímač pracuje automaticky tím, že posunete ruku před snímač.

Dávkovač mýdla

Ruční dávkovače pro profesionální použití v průmyslových a veřejných prostorech. Jedinečný sortiment uzavřených, vzduchotěsných zásobníků kazet od 1, 2 nebo 4 litrů. Pro použití s ​​přípravky pro péči o pleť Deb Stoko nebo výrobky Swarfega v balení kazet. Stisknutím velkého snadno ovladatelného tlačítka se dodá optimální a řízená dávka produktu. Naše dávkovače mýdla pracují podle balení v pytlích se speciálními, vhodnými náplňovými zásobníky. Prázdné kazety lze vyměnit za několik sekund. Dále je k dispozici několik dávkovačů pro několik typů mýdla. Jsou umístěny na lehké desce a poskytují vše pro čistou a zdravou pleť na jednom místě.