Zobrazit výsledky

Automat

Dispensery jsou hygienické a snadno se používají. Nabízíme široký rozsah dávkovačů, jako jsou dávkovače papíru a dávkovače mýdla. Ideální pro zavěšení na zeď v místech, kde mýdlo nebo ručníky musí být v dosahu.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
35 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
35 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2

Automat

S dávkovačem ušetříte čas a zvýšíte hygienu ve svém pracovním prostředí. Díky dávkovači můžete uspořádat čisticí utěrky a papír na jednom místě do praktického dávkovače. Dávkovače se používají téměř v každém sanitárním prostředí, ale také na pracovní podlaze. Nejznámější jsou samozřejmě dávkovač mýdla a dávkovač papíru. K dispozici pro skládací ručníky, role ručníků, čisticí papír, midi role a mnoho dalšího. Použitím dávkovače jsou denní spotřební materiál úhledně uloženy a pracovní prostor zůstává čistý a uklizený.

Zásobník papíru

Správná kombinace dávkovače a náplně vám ušetří čas na údržbu, sníží množství odpadu a poskytne koncovému uživateli příjemný zážitek. Funkční design tvoří základ našich automatů a je zaměřen na snadné a intuitivní používání, údržbu a doplňování. Níže naleznete přehled dávkovače, který můžete použít u řady papírových nebo mýdlových, toaletních a čisticích rolí. U všech zásobníků papíru vychází papír ze spodní části zásobníku, což je velmi hygienické. Na rozdíl od dávkovače ručníků funguje dávkovač ručníků, jak název napovídá, s válečkem. Je k dispozici s možností, že si papír můžete odtrhnout sami, pomocí rukojeti nebo senzoru. Senzor pracuje automaticky pohybem ruky před senzorem.

Dávkovač mýdla

Ruční dávkovače pro profesionální použití v průmyslovém a veřejném prostředí. Unikátní řada uzavřených, vzduchotěsných zásobníků na 1, 2 nebo 4 litry. Pro použití s ​​produkty péče o pleť Deb Stoko nebo produkty Swarfega v balení kazet. Optimální a kontrolovaná dávka přípravku se dodává stisknutím velkého a snadno ovladatelného tlačítka. Naše dávkovače mýdla fungují podle typu bag-in-box se speciálním vhodným doplňovacím obalem. Prázdné kazety lze vyměnit během několika sekund. Kromě toho je pro několik typů mýdla k dispozici dávkovač. Jsou namontovány na lehké desce a zajišťují čistou a zdravou pokožku na jednom místě.