Zobrazit výsledky

Ručník

Podívejte se na naše skládací ručníky níže. Náš sortiment zahrnuje bavlněné ručníky s prstencovým odstředěním a papírové skládací ručníky Z a CZ. Skládané ručníky ve tvaru C jsou volně naskládány na sebe, takže při každém nákupu z dávkovače vychází skládací ručník. Z-skládané ručníky jsou napůl složené, což zajišťuje, že další plachta je vždy připravena k použití při vyjímání skládacího ručníku. To je hygienické, protože máte kontakt pouze s pokožkou, kterou používáte.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
4 produkt (y)
4 produkt (y)

Ručník

Ručníky mohou být použity pro více účelů. Například na pracovišti lze likvidovat ručník, vyčištěnou tekutinu lze vyčistit, ale ruce lze také vyčistit nebo vysušit na ručníku. Návštěvníci a zaměstnanci na pracovišti by měli vždycky umývat ruce. To také snižuje riziko onemocnění, infekcí a produktivity. Něco pro bavlněné ručníky a papírové ručníky. Bavlněné ručníky nezanechávají žádný odpad, ale musí být pravidelně vypláchnuty. V závislosti na počtu lidí, kteří ji používají. S ručníky pro skládání papíru jsou většina navržena tak, že se dotýkáte pouze látky, kterou používáte.

Skládací ručník

S našimi skládacími ubrousky můžete tvrdit, že čím více vrstev je vrstvený, tím je měkčí cítí a tím je silnější. Pokud je ručník větší, použije se současně méně skládacích ručníků. Pod každou ručník je popřípadě popsán, který zásobník je nejvhodnější, takže si můžete snadno koupit správné skládací ubrousky pro správný zásobník. Skládací ručníky se snadno používají jako čistící ubrousky, kapesníky, ubrousky, nebo si ruce vyndají nebo je usušují.

Vrstva celulózy 2

Také máme papírové ručníky z celulózy vrstvy 2. To znamená, že byly vyrobeny ručníky 100% nové celulózy. Dvě vrstvy jsou lepeny dohromady, což zvyšuje pevnost papíru v mokrém stavu.