Dočasně nabízíme pouze produkty online, za které můžeme garantovat zásoby. V případě dalších produktů (ochrana dýchacích cest, hlavy a očí a obličeje) se prosím obraťte na e-mail nebo telefon. 

Systém řízení oděvů

Chceme vám jako zákazníkovi učinit věci co nejjasnější a nejjednodušší. Proto máme neplacený systém správy oděvů (KMS), ve kterém máte jasný přehled o našem sortimentu, rozpočtu a souvisejících cenách. Tímto způsobem je objednávání a správa vašich zásob OOP omezena na jednoduchý proces. Jedná se o bezplatnou službu, kterou nabízíme, která vám ušetří peníze i čas.

Jednoduše si objednejte svůj OOP

Jako organizace můžete použít náš KMS. Svou stránku můžete přizpůsobit své vlastní organizaci, aby byla v organizaci rozpoznatelná. Kromě toho si můžete nastavit své vlastní OOP, aby se vaši zaměstnanci v naší široké nabídce již neztratili a objednali si ten pravý OOP pro vaši organizaci. Všichni vaši zaměstnanci se mohou snadno přihlásit a objednat si nové OOP z domova. Jako organizace můžete nastavit rozpočet a sledovat pořádek. KMS byl vyvinut za účelem zjednodušení procesu objednávání a jeho udržování v aktuálním stavu. U tohoto způsobu práce se zrychluje proces objednávání, výroby a dodání.

Všechny objednávky v jednom přehledu

Veškerá data zaměstnanců jsou bezpečně uložena v našem KMS. Tato data můžete zobrazit pouze vy jako organizace a váš zaměstnanec. Lze předem zadat i velikosti zaměstnance, takže objednání OOP trvá ještě méně času. Zaměstnanec si může objednat jednotlivě, ale hromadné objednávky můžete zadat také jako organizace. Jednoduchým a jasným způsobem lze vidět, co bylo objednáno, jaké jsou náklady a zda je to v rámci rozpočtu. Tímto způsobem, bez velké zátěže, je jasně viditelné, kolik rozpočtu jde na OOP.

Jasné zprávy

Objednávky již nemusejí být sdělovány telefonicky nebo také nejsou převedeny z Excelu nebo jiného systému, vše lze prohlížet odděleně na zaměstnance a přehledně uspořádat v rámci celé organizace. Obě administrativní to je více zvládnutelné, ale tato metoda je také méně náchylná k chybám. KMS nabízí možnost zobrazení přehledných zpráv. Tímto způsobem můžete také snadno zjistit, kde je spotřeba ve vaší organizaci a kdy byla objednávka umístěna.

KMS pro vaši organizaci?

Zajímají vás možnosti vaší organizace? Aby bylo možné zadávat objednávky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme více. To lze provést voláním 0473 - 55 98 47 nebo pošlete e-mail na adresu [chráněno e-mailem].