Dočasně nabízíme pouze produkty online, za které můžeme garantovat zásoby. V případě dalších produktů (ochrana dýchacích cest, hlavy a očí a obličeje) se prosím obraťte na e-mail nebo telefon.

Systém řízení oděvů

Chceme, aby to pro Vás jako zákazníka bylo co nejjasnější a nejjednodušší. Proto máme k dispozici neplacený systém řízení oděvů (KMS), ve kterém máte jasný přehled o našem sortimentu, rozpočtu a odpovídajících cenách. Tímto způsobem se objednávání a správa vašich zásob OOP omezuje na jednoduchý proces. Jedná se o bezplatnou službu, která vám ušetří peníze a čas.

Snadno si objednejte PPE

Jako organizace můžete využít náš KMS. Svou stránku můžete přizpůsobit vlastní organizaci, abyste ji mohli rozpoznat v rámci organizace. Kromě toho můžete nastavit svůj vlastní PPE, aby se vaši zaměstnanci již neztratili v naší široké nabídce a objednali si pro svou organizaci správný OOP. Všichni vaši zaměstnanci se mohou snadno přihlásit a objednat nový PPE z domova. Jako organizace si můžete nastavit rozpočet a dávat pozor na objednávku. KMS byl vyvinut tak, aby usnadňoval proces objednávání a průběžně ho aktualizoval. Tímto způsobem práce se urychlí jak proces objednávání, tak výroba a dodávka.

Všechny objednávky v jednom přehledu

V našem KMS jsou všechna data zaměstnanců pečlivě uložena. Tato data mohou zobrazit pouze vy jako organizace a váš zaměstnanec. Dokonce i měření zaměstnance lze již zadat, takže objednání PPE trvá ještě méně času. Zaměstnanec si může objednávat individuálně, ale hromadné objednávky můžete zadat i jako organizaci. Je snadné zjistit, co bylo objednáno, jaké jsou náklady a zda se jedná o rozpočet. Tímto způsobem můžete jasně vidět, kolik rozpočtu jde na OOP bez velké zátěže.

Jasné zprávy

Objednávky již nemusejí být sdělovány telefonicky nebo také nejsou převedeny z Excelu nebo jiného systému, vše lze prohlížet odděleně na zaměstnance a přehledně uspořádat v rámci celé organizace. Obě administrativní to je více zvládnutelné, ale tato metoda je také méně náchylná k chybám. KMS nabízí možnost zobrazení přehledných zpráv. Tímto způsobem můžete také snadno zjistit, kde je spotřeba ve vaší organizaci a kdy byla objednávka umístěna.

KMS pro vaši organizaci?

Zajímají vás možnosti vaší organizace? Aby bylo možné zadávat objednávky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme více. To lze provést voláním 0473 - 55 98 47 nebo pošlete e-mail na adresu [Email chráněn].