Dočasně nabízíme pouze produkty online, za které můžeme garantovat zásoby. V případě dalších produktů (ochrana dýchacích cest, hlavy a očí a obličeje) se prosím obraťte na e-mail nebo telefon. 

Výnos

Návrat zásilek:

Chybný produkt byl dodán?

PBMonline.be spojuje vaši objednávku s maximální možnou péčí. Pokud přesto obdržíte jiný produkt, než jste si objednali, můžete nám jej samozřejmě vrátit. Náklady na dopravu za to hradíme my.
Neúčtujeme poštovné za zaslání objednaného produktu.
Reklamace probíhá během 7 dnů po doručení.

Objednejte špatný produkt?

Může se stát, že jste nám náhodně objednali nesprávný výrobek. Přestože nejsme právně povinni k objednávkám, můžete produkt vrátit, pokud je výrobek nepoškozený a je v původním (neotevřeném) balení. V takovém případě vrátíme kupní cenu produktu na váš bankovní účet. Jakékoli odstupňované slevy se vypočítají. Nesplácíte náklady na dopravu, které jste utrpěli, a náklady na dopravu, které jste nám zaplatili. Pokud se jedná o určitou položku objednávky, kterou (tuto skutečnost uvedeme při potvrzení vaší objednávky), nemůžeme zboží vrátit zpět.

Reklamace se uskuteční během 7 dnů po doručení a pouze s originálním potvrzením o nákupu.

Zpráva se vrací 

Než produkty vrátíte, musíte je pro vrácení zaregistrovat na PBMonline.be. To lze provést telefonicky nebo e-mailem. Můžete poslat e-mail na adresu [chráněno e-mailem]

Adresa návratu 

Můžete se vrátit do naší kanceláře v Olen, Lammerdries East 31, CBT-Trans.