Dočasně nabízíme pouze produkty online, za které můžeme garantovat zásoby. V případě dalších produktů (ochrana dýchacích cest, hlavy a očí a obličeje) se prosím obraťte na e-mail nebo telefon. 

o nás

Naše poslání:

Nechte co nejvíce lidí používat správné OOP pro správnou aplikaci. Zlepšování kvality práce v bezpečném pracovním prostředí s ohledem na životní prostředí, jednotlivce a společnost.

O nás:

PBMonline.be je jednotné kontaktní místo pro malé a střední společnosti, sdružení a místní orgány. Prodáváme pouze B2B. PBMonline.be je online společnost v kombinaci s osobním kontaktem s vámi, naším zákazníkem. Web vám pomůže se správnou volbou, ale jakmile si objednáte, pokud to oceníte, rádi vás navštívíme, abychom vás provedli dalším nákupem vašich OOP.

Těžko 

PBMonline.be vás chce co nejvíce odbrzdit. Děláme to na principu „pospěš si na počkání“. Pospěšte si, protože web v kombinaci s naší službou zajišťuje, že rychle získáte požadované informace. Počkejte, protože čekáme na vaše rozhodnutí. V praxi to znamená: objednáte si, PBMonline.be se postará o zbytek a bude vás proaktivně informovat o vaší objednávce.