Dočasně nabízíme pouze několik produktů online, za které můžeme garantovat zásoby. V případě dalších produktů se prosím obraťte na e-mail nebo telefon. Chcete dostávat upozornění, když budou nové produkty na skladě? Přihlaste se k odběru nieuwsbrief.

o nás

Naše poslání:

Umožněte co nejvíce lidem používat správné OOP pro správnou aplikaci. Zlepšení kvality práce v bezpečném pracovním prostředí s ohledem na životní prostředí, jednotlivce i společnost.

O nás:

PBMonline.be je jednotné kontaktní místo pro malé a střední firmy, sdružení a místní orgány. Prodáváme pouze B2B. PBMonline.be je online společnost v kombinaci s osobním kontaktem s vámi, našim klientem. Webové stránky vám pomohou učinit správnou volbu, ale jakmile jste si ji objednali, oceníte-li si to, rádi vás navštívíme, abyste vás vedli nákupem vašeho OOP.

Těžko

PBMonline.be vás chce co nejvíce uvolnit. Děláme to se zásadou "spěchat na čekání". "Pospěšte si, protože webové stránky v kombinaci s našimi službami zajišťují rychlé získání potřebných informací. "Počkejte", protože čekáme na vaše rozhodnutí. V praxi to znamená: objednáváte, PBMonline.be dělá zbytek a proaktivně vás informuje o vaší objednávce.