Dočasně nabízíme pouze produkty online, za které můžeme garantovat zásoby. V případě dalších produktů (ochrana dýchacích cest, hlavy a očí a obličeje) se prosím obraťte na e-mail nebo telefon. 

OCI odkaz

Více přehledů ve vašich objednávkách a zjednodušení procesu? Potom použijte náš odkaz OCI. To vám umožní prohlížet a objednávat svou online nabídku prostřednictvím svého vlastního ERP systému a objednávka bude umístěna ve vašem nákupním systému.

Operace OCI odkaz

OCI odkaz je technický odkaz s vaším nákupním systémem. Prostřednictvím tohoto odkazu můžete snadno vyhledávat a objednávat produkty, se správnými cenami a potřebnými informacemi. Jakmile je vaše objednávka dokončena a je v nákupním košíku, objednávka není zaslána přímo nám, ale přichází ve vlastním ERP systému k ověření. Po schválení bude objednávka vrácena a my ji zpracujeme.

Výhody spojení OCI

Odkaz zajistí, že již nebudete muset ručně zadávat údaje o článku a budete mít vždy informace o dostupnosti našich OOP. Získáte také nahlédnutí do naší rozsáhlé databáze článků a vždy uvidíte aktuální ceny. Naše cenové dohody jsou brány v úvahu a ceny jsou vždy aktuální. Náš odkaz OCI automatizuje nákup a šetří spoustu času. Odkaz OCI navíc nabízí také možnost přijímat a zpracovávat digitální balicí lístky a faktury.

Efektivnější proces objednávání

Tímto způsobem se vytvoří efektivnější postup objednávání. Pokud si u nás pravidelně objednáváme OOP, může to trvat hodně času tím, že si vyžádáte nabídku a poté ji umístíte do svého vlastního systému. Objednávání online je pomocí odkazu OCI velmi snadné. OOP si můžete snadno vybrat na našem webu, objednávka bude umístěna do vašeho nákupního systému a po vašem schválení nám bude vrácena. Odkaz také nabízí možnost vytvořit seznam objednávek s oblíbenými produkty, které si můžete objednat najednou.

Chtěli byste také jednoduchý způsob, jak uskutečnit objednávku prostřednictvím našich stránek? Kontaktujte nás telefonicky 0473 - 55 98 47 nebo pošlete e-mail na adresu [chráněno e-mailem].