Dočasně nabízíme pouze několik produktů online, za které můžeme garantovat zásoby. V případě dalších produktů se prosím obraťte na e-mail nebo telefon. Chcete dostávat upozornění, když budou nové produkty na skladě? Přihlaste se k odběru nieuwsbrief.

OCI odkaz

Více přehledů ve vašich objednávkách a zjednodušení procesu? Potom použijte náš odkaz OCI. To vám umožní prohlížet a objednávat svou online nabídku prostřednictvím svého vlastního ERP systému a objednávka bude umístěna ve vašem nákupním systému.

Operace OCI odkaz

OCI odkaz je technický odkaz s vaším nákupním systémem. Prostřednictvím tohoto odkazu můžete snadno vyhledávat a objednávat produkty, se správnými cenami a potřebnými informacemi. Jakmile je vaše objednávka dokončena a je v nákupním košíku, objednávka není zaslána přímo nám, ale přichází ve vlastním ERP systému k ověření. Po schválení bude objednávka vrácena a my ji zpracujeme.

Výhody spojení OCI

Tento odkaz zajišťuje, že již nebudete muset ručně kopírovat článek a vždy máte informace o dostupnosti našich OOP. Kromě toho získáte přehled o našem obsáhlém článku a vždy uvidíte aktuální ceny. To zohledňuje naše cenové dohody a ceny jsou vždy aktuální. Díky našemu nákupu odkazů OCI je automatizováno a ušetří spoustu času. Navíc spojení OCI nabízí také možnost přijímat a zpracovávat digitální dodací listy a faktury.

Efektivnější postup při objednávce

Tímto způsobem se vytvoří efektivnější postup při objednávání. Pokud si od nás objednáváte pravidelné OOP, může to trvat spoustu času tím, že požádáte o nabídku a poté jej uvedete do vlastního systému. Online objednávání je velmi snadné díky odkazu OCI. Můžete snadno vybrat OOP na našich webových stránkách, objednávka bude umístěna ve vašem nákupním systému a po schválení vám bude vrácena. Tento odkaz nabízí také možnost vytvořit seznam objednávek s oblíbenými produkty, které si můžete objednat najednou.

Chtěli byste také jednoduchý způsob, jak uskutečnit objednávku prostřednictvím našich stránek? Kontaktujte nás telefonicky 0473 - 55 98 47 nebo pošlete e-mail na adresu [Email chráněn].