Zobrazit výsledky

Ochrana hlavy

Ve vysoce rizikových prostředích existuje vysoké riziko poranění hlavy při práci. Proto je důležité nosit vhodnou ochranu hlavy. Často je také povinné nosit pokrývky hlavy. Poranění hlavy může být způsobeno pádem, pádem nebo vysunutím předmětů. Můžete si narazit hlavu, ale kapaliny a látky mohou také způsobit poranění hlavy. Nosení ochrany hlavy v mnoha případech předchází vážným poraněním hlavy a / nebo mozku. Nosit pokrývky hlavy nezávisí na profesi, ale na rizicích na pracovišti.

Používání ochranné přilby je povinné:

 • Na místech, kde je toto vyznačeno znaménkem;
 • Místa se zvýšeným rizikem klepání nebo uvíznutí v hlavě;
 • Tam, kde existuje šance na to, že jsou zasaženy padajícími a / nebo létajícími předměty.
Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
254 produkt (y)
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
254 produkt (y)
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Standardy

Všechny osobní ochranné pomůcky kryté ochranou hlavy jsou testovány CE podle platných evropských norem EN. Níže naleznete nejdůležitější standardy:

 • A 397: 2012 + A1: 2012: Průmyslové bezpečnostní přilby
 • A 14052: 2012 + A1: 2012: Průmyslové přilby s vysokou úrovní ochrany
 • A 50365: 2012: Elektricky izolační přilby pro použití v instalacích s nízkým napětím
 • A 443: 2008: Hasičské přilby pro použití v budovách a jiných stavbách
 • A 12492: 2012: Vybavení horolezců; Helmy pro horolezce a bezpečnostní požadavky a zkušební metody.
 • A 812: 2012: Průmyslové nárazníky.

Rozlišujeme naši ochranu hlavy ve třech hlavních typech:

 • Průmyslové bezpečnostní přilby
 • Lezecké přilby
 • Pokrývky hlavy

Průmyslové bezpečnostní přilby

Průmyslové ochranné přilby jsou primárně určeny k ochraně nositele před padajícími, padajícími nebo vymrštěnými předměty a tím omezovat poranění mozku a jiných hlav. Ochranná přilba se skládá z pláště přilby, hledí, vnitřku, polstrování tlumících nárazy na okrajích a zadní čelenky a musí být vybavena možností nastavení. Ochranná přilba musí odpovídat evropské normě EN 397 „Průmyslové ochranné přilby“ a musí být opatřena značkou CE. Přečtěte si o tom více v kategorii bezpečnostní přilby.

K dispozici je také možnost přizpůsobení helmy. Vysoká kvalita tisku přináší profesionální vzhled helmy. Logo lze umístit téměř na všech místech stupnice.

Lezecké přilby

V některých pracích musí zaměstnanec hodně hledat, například když se používají průmyslové lanové techniky. V tomto případě se doporučuje lezecká přilba. Horolezecké přilby zaručují ochranu před otřesy v souladu s evropskými normami EN 397 a splňují normu EN 12492.

Pokrývky hlavy

Prostředky pokrývky hlavy se rozumí:

 • Bump caps
 • Vlasy, wokkely atd.
 • Kukly, klobouky a čepice

Bump caps

Děrový uzávěr je lehce provedený kryt, který je opatřen jednoduchým vnitřkem. Uzávěr hlavice chrání hlavu před nárazem statických předmětů nebo konstrukcí. Krytka, nazývaná také bumpcap, může být navržena jako lehká plastová skříň se stejným interiérem nebo jako baseballová čepice s prachem na vnější straně a na vnitřní straně plastovou skříní přímo na hlavě. Uzavírací kryt nenabízí ochranu proti padajícím předmětům nebo jiným nebezpečím. Proto nejsou vhodné pro použití jako bezpečnostní přilba. Rozsáhlé požadavky na materiál a provedení nárazníků jsou uvedeny v normě EN 812.

Vlasy a wokkely

Jednorázové síťky na vlasy a wokkely jsou určeny nejen pro potravinářský průmysl, ale i pro půjčovny, kde několik lidí nosí stejnou přilbu, jako jsou kartové centra nebo venkovní akce. Také jednorázové vlasy a wokkely jsou vhodné pro kuchyně a restaurace. Níže disposables můžete najít různé vlasy a wokkely.

Kukly, klobouky a čepice

Náš sortiment je jiný kapuceklobouky a čepice pro různé aplikace.