Zobrazit výsledky

Obecné použití

Pro bezpečné provádění různých činností doporučujeme vždy nosit rukavice. Náš sortiment obsahuje různé kvalitativní rukavice, které vyhovují různým evropským normám. Nosit rukavice také podporuje pohodlí během práce. Tímto způsobem zajistí, že ruce budou chráněny během čištění nebo ruce v teplých podmínkách s vodivým a kontaktem za studena.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
310 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
310 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Handschoenen

Rukavice mají různé tvary a velikosti a byly speciálně vyvinuty pro různé vnější ochranné prostředky, jako jsou chemikálie nebo teplo. Zvažte předem typ použitého stylu stroje, ale i vložku, v případě potřeby správnou odolnost proti broušení a řezání a odolnost proti roztržení. Existuje několik faktorů, které rukavice mohou a musí splňovat. Můžete snadno vyplnit správné standardy na levé straně a vhodná rukavice se automaticky rozvinou pro vás. Je také možné, aby byly vytištěny téměř všechny rukavice.

Ochranné rukavice

Naše bezpečnostní rukavice vás mohou chránit před chemikáliemi a dalšími látkami zvnějšku, ale i proti úrazům. U některých úkonů poskytují ochranné rukavice z usně nebo bavlny dostatečnou ochranu před prachem, avšak pro jiné práce jsou vyžadovány speciální rukavice. Nosením správných ochranných rukavic jsou vaše ruce chráněny.