Zobrazit výsledky

Chladně odolný

Pokud se hodně pracuje s rukama v chladném prostředí, je důležité použít pravou ruku a ochranu rukou. O trochu jednodušší tepelné rukavice již nabízejí dobré řešení, ale náš sortiment také obsahuje zimní rukavice, které splňují podmínky extrémně chladné.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
59 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
59 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zimní rukavice

Náš sortiment zahrnuje také zimní pracovní rukavice, které jsou mimořádně vhodné pro práci v chladných podmínkách. I tak extrémní, že některé pracovní zimní rukavice nabízejí ochranu před -50 ° C. Vyhovují evropské normě 511: 2006. Tato norma platí pro rukavice, které chrání ruce před vodivým a kontaktním chladem do -50 ° C. Ochrana proti chladu je označena piktogramem následovaným řadou tří výkonnostních úrovní odkazujících na specifické ochranné vlastnosti.

A - Vedení studené

B - Kontakt za studena

C - Zkouška průniku vody

0 1 2 3 4
A. Vedení chladu Termální ITR izolace m². C ° / W
I <0,10 0,10 0,15 0,22 0,30 <I.
B. Kontakt s chladem Termální odpor R in m². C ° / W
R <0,025 0,025 0,05 0,1 0,15 <R
C. Průnik vody
Neúspěšný Prošel - - -

Všechny tyto rukavice musí dosáhnout alespoň úrovně výkonu 1 z hlediska odolnosti proti oděru a roztržení. „0“ znamená, že během testu nebylo dosaženo úrovně 1. „X“ znamená, že test nebyl proveden nebo není možný.

Zimní rukavice

Termo rukavice jsou k dispozici v různých provedeních, jako je vnitřní obložení a povlak s jeho specifickými vnějšími vlastnostmi. Mezi oblíbené vložky patří akryl a polyamid. Tyto chrání vaše ruce před chladem, abyste mohli i nadále pracovat pohodlně a hřejivě. Navíc máme několik zimních rukavic, které chrání vaše ruce před chladem, dobře izolují a jsou vodotěsné.

Rukavice odolné proti chladu

Jak je popsáno výše, norma EN 511: 2006 je jednou z nejdůležitějších norem pro práci, kde jsou rukavice odolné proti chladu. Kromě toho mohou tyto rukavice také chránit před mechanickým nebezpečím a / nebo chemikáliemi a mikroorganismy, pokud jsou odolné proti chladu. Ve spodní části každé rukavice je popsáno, které normě EN rukavice vyhovuje a jak si zimní rukavice vedou na výkonnostní úrovni popsané v tabulce výše.