Zobrazit výsledky

Chladně odolný

Pokud se hodně pracuje s rukama v chladném prostředí, je důležité použít pravou ruku a ochranu rukou. O trochu jednodušší tepelné rukavice již nabízejí dobré řešení, ale náš sortiment také obsahuje zimní rukavice, které splňují podmínky extrémně chladné.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
59 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
59 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zimní rukavice

Náš sortiment zahrnuje také pracovní zimní rukavice, které jsou mimořádně vhodné pro práci v chladných podmínkách. Dokonce tak extrémní, že některé zimní rukavice poskytují ochranu proti -50 ° C. Ty splňují evropskou normu 511: 2006. Tato norma platí pro rukavice, které chrání ruce před vodivostí a kontakt se zchladí až do -50 ° C. Ochrana proti chladu je označena ikonou, následovanou řadou tří úrovní výkonu, které se vztahují ke specifickým ochranným vlastnostem.

A - Chování za studena

B - Kontakt s chladem

C - Zkouška průniku vody

0 1 2 3 4
A. Vedení chladu Termální ITR izolace m & sup2; .C ° / W
I <0,10 0,10 <I <0,15 0,15 <I <0,22 0,22 <I <0,30 0,30 <I
B. Kontakt s chladem Termální odpor R in m & sup2; .C ° / W
R <0,025 0,025 <R <0,05 0,05 <R <0,1 0,1 <R <0,15 0,15 <R
C. Průnik vody
Neúspěšný Prošel - - -

Všechny tyto rukavice musí dosáhnout alespoň úrovně výkonu 1 pro odolnost proti oděru a trhlinám. "0" znamená, že v průběhu testovací úrovně nebyl 1 dosažen. "X" znamená, že test nebyl proveden nebo není možný.

Zimní rukavice

Termo rukavice jsou k dispozici v různých provedeních, jako je vnitřní obložení a povlak s jeho specifickými vnějšími vlastnostmi. Mezi oblíbené vložky patří akryl a polyamid. Tyto chrání vaše ruce před chladem, abyste mohli i nadále pracovat pohodlně a hřejivě. Navíc máme několik zimních rukavic, které chrání vaše ruce před chladem, dobře izolují a jsou vodotěsné.

Rukavice odolné proti chladu

Jak je popsáno výše, norma EN 511: 2006 je jednou z nejdůležitějších standardů pro práci, kde jsou rukavice odolné proti chladu. Kromě toho je možné, že tyto rukavice také chrání proti chladu odolné proti mechanickému nebezpečí a / nebo chemikáliím a mikroorganismům. Na spodní části každé rukavice je popsáno, jaký EN standard splňuje rukavice a jak zimní rukavice dosahuje na úrovni výkonu, jak je popsáno výše v tabulce.