Zobrazit výsledky

Bundy

Široká škála pracovních buněk unisex, mužů a žen. V závislosti na práci musí pracovní vrstvy splňovat různé charakteristiky, charakteristiky a především požadavky, abyste mohli i nadále dobře fungovat za všech okolností a především bezpečně. K tomu nabízíme různé typy pracovních bund, jako například v zimě nebo pro stavbu.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
834 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
834 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Pracovní bundy

Pracovní bundy vás musí chránit před větrem a počasím. Naše profesionální pracovní bundy mají vysoký komfort při nošení a jsou k dispozici v různých modelech, barvách a velikostech. Obecně platí, že všechny naše pracovní bundy jsou unisexní, s několika výjimkami, které jsou zvláště vhodné pro muže nebo ženy. Při nákupu pracovního nátěru věnujte pozornost tomu, zda byste se měli snadno dostat do kapes, kde jsou kapsy na bundě a za jakých podmínek počasí se bude nosit pracovní obuv. Kromě toho je třeba věnovat pozornost tomu, zda pracovní nátěr poskytuje dostatečnou ochranu proti práci, např. U některých prací může prachový nátěr poskytnout dostatečnou ochranu nebo je vyžadován laboratorní nátěr nebo kuchařský nátěr.

Značkové pracovní bundy

Naše pracovní bundy jsou různé kvalitní značky, jako je Helly Hansen, tyto pracovní bundy jsou známé pro vaše práce suché, teplé a bezpečné. Pracovní bundy Helly Hansen mají tři nízké systémy, takže bunda vždy chrání a udržuje vás na teplotě, jsou také vodotěsná a prodyšná. Bundy M-wear jsou známé pro optimální osobní ochranu za přijatelnou cenu. Bundy s opotřebením typu M se pohybují od oděvů na déšť až po pracovní obložení zpomalující plameny; Stručně řečeno, nabízejí vhodný kabát pro různé práce a podmínky.

Pracovní bundy zimní

V zimě by pracoviště měly poskytnout dostatek tepla, ale také chránit před zimními srážkami. Naše zimní pracovní bundy poskytují dostatečnou ochranu v extrémních podmínkách a nabízejí větší ochranu než běžná zimní bunda. Naše zimní pracovní bundy jsou nepromokavé a pracovní bundy můžete vytisknout s logem.

Konstrukce pracovních oděvů

Naše pracovní bundy jsou také vhodné pro stavbu. Máme vodoodpudivou, ale také reflexní, protipožární a antistatickou pracovní oděv. Pokud často používáte kapsy pracovních kalhot, je vhodné mít krátký pracovní plášť, abyste měli snadný přístup k vašim věcem a nemuseli vždy zvyšovat srst.