Zobrazit výsledky

Kalhoty

Široká nabídka pracovních kalhot pro muže, ženy a děti. Máme vhodné pracovní kalhoty pro všechny aktivity; máme například kalhoty na kalhoty, pracovní kalhoty s kolenními chrániči nebo kalhoty zpomalující hoření. Stručně řečeno, všechny profesionální pracovní kalhoty, které se točí kolem pohodlí a bezpečnosti.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
630 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
630 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Pracovní kalhoty

Náš sortiment zahrnuje různé pracovní kalhoty, jako jsou naše standardní pracovní kalhoty, které chrání před nečistotami a barvami. Pro letní měsíce máme krátké pracovní kalhoty, které se liší od krátkých kalhot až po reflexní kraťasy a pracovní kalhoty s různými kapsami. Náš sortiment zahrnuje také pracovní kalhoty, které mají vlastnosti zpomalující hoření, a pracovní kalhoty, které nepropouštějí vodu, například pro práci v dešti.

Značky pracovních kalhot

Pracovní kalhoty jsou vyrobeny převážně z polyesteru, bavlny nebo Probanu. Polyesterové pracovní kalhoty se opotřebovávají méně rychle a snadno se čistí. Bavlna je známá svým pohodlím při nošení a dobře absorbuje vlhkost. Proban má vlastnost výroby zpomalovače hoření bavlny. Kolenní kapsy na pracovních kalhotách jsou vyrobeny z pevné látky: Cordura®. Dodáváme různé pracovní kalhoty od známých a spolehlivých značek, jako jsou HAVEP, Majestic, Sioen a Wrangler.

Pánské pracovní kalhoty

V závislosti na práci máme pracovní kalhoty s 'normálními' kapsami nebo extra kapsami. Ty nabízejí další prostor pro uložení nástrojů, aby bylo možné v práci pokračovat rychleji a například tužky apod. Jsou na dosah. Kapsy na chrániče kolen, do kterých lze umístit chrániče kolen, jsou v souladu s normou EN 14404: 2004 + A1: 2010: chrániče kolen pro práci v poloze na kolenou. Tato norma platí pouze v kombinaci s certifikovanými kolena kusy.

Dámské pracovní kalhoty

Hledáte pracovní kalhoty pro dámy? Běžné pracovní kalhoty obecně nejsou tak lichotivé, a proto máme také řadu pracovních kalhot pro ženy. Jako žena můžete pracovat bezpečně a pohodlně, se správnou ochranou, ale s pracovními kalhotami zejména pro ženy. Například řada pracovních kalhot pro ženy obsahuje džíny a pracovní kalhoty se zesílenými kapsami Cordura®. Náš sortiment zahrnuje také dětské pracovní kalhoty.