Zobrazit výsledky

Kalhoty

Široká nabídka pracovních kalhot pro muže, ženy a děti. Máme vhodné pracovní kalhoty pro všechny aktivity; máme například kalhoty na kalhoty, pracovní kalhoty s kolenními chrániči nebo kalhoty zpomalující hoření. Stručně řečeno, všechny profesionální pracovní kalhoty, které se točí kolem pohodlí a bezpečnosti.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
630 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
630 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Pracovní kalhoty

Náš sortiment zahrnuje různé pracovní kalhoty, jako jsou standardní pracovní kalhoty, které chrání před nečistotami a nátěry. V letních měsících máme krátké pracovní kalhoty, které se liší od krátkých kalhot až po reflexní šortky a pracovní kalhoty s různými kapsami. Náš sortiment zahrnuje také pracovní kalhoty, které mají vlastnosti zpomalující hoření a pracovní kalhoty, které nepropouštějí vodu, například pro práci v dešti.

Značky pracovních kalhot

Pracovní kalhoty jsou převážně z polyesteru, bavlny nebo Probanu. Polyesterové pracovní kalhoty nosí méně rychle a snadno se čistí. Bavlna je známá svým komfortem nošení a dobře absorbuje vlhkost. Proban má vlastnost, aby bavlna zpomalila hoření. Kolenní kapsy na pracovních kalhotách jsou vyrobeny z pevné tkaniny Cordura®. Dodáváme různé pracovní kalhoty od známých a spolehlivých značek, jako jsou HAVEP, Majestic, Sioen a Wrangler.

Pánské pracovní kalhoty

V závislosti na práci máme pracovní kalhoty s „normálními“ kapsami nebo extra kapsami. Ty nabízejí více prostoru pro uložení nářadí, takže práce může probíhat rychleji, například tužky a podobně. Kolenní kapsy, do kterých lze umístit chrániče kolen, jsou orientovány na CS 14404: 2004 + A1: Chrániče kolen pro práci v klečící poloze. Tato norma platí pouze v kombinaci s certifikovaným kolena kusy.

Dámské pracovní kalhoty

Hledáte dámské pracovní kalhoty? Běžné pracovní kalhoty nejsou obecně tak lichotivé a proto máme pro dámy i řadu pracovních kalhot. Tímto způsobem můžete jako žena pracovat bezpečně a pohodlně, se správnou ochranou, ale s pracovními kalhotami, zejména pro dámy. Například řada pracovních kalhot pro ženy zahrnuje džíny a pracovní kalhoty s vyztuženými kapsami Cordura®. Naše nabídka zahrnuje také dětské pracovní kalhoty.