Zobrazit výsledky

košile

Prohlédněte si naši širokou škálu pracovních košil. Od základních košil, pracovních polos až po fluorescenční košile. Naše košile jsou k dispozici s krátkými rukávy, dlouhými rukávy a jako pracovní košile. Obecně platí, že většina našich košil je vhodná pro unisex, ale některá košile jsou vhodná zejména pro ženy, muže a dokonce i děti. U nás je také možné košile potisknout.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
563 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
563 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

košile

V naší nabídce košile je vždy vhodná košile pro Vaši firmu a aktivity. Musí vždy splňovat požadavky, jako je vzhled, ale možná ještě důležitější: pohodlí. Košile se nosí celý pracovní den, a proto musí být pohodlné. Kromě toho musí být také kvalitní a ne jen košile je vhodná pro image společnosti. Nabízíme například různé typy, jako jsou pracovní košile a polokošile. Máme také tepelné košile. Naše spodní prádlo Viloft má velký komfort nošení a cítí se pohodlně na kůži. Kromě toho tato košile nezpůsobuje žádné rušivé pachy. Tyto košile jsou navíc vysoce prodyšné a mají vlastnosti regulující vlhkost.

Tisk na košile

Kromě toho nabízíme možnost potisku košile. To je možné pomocí loga nebo textu nebo obojího. Tímto způsobem mohou vaši zaměstnanci lépe propagovat společnost a je jasné, které společnosti jsou; tímto způsobem můžeme zajistit, že košile jsou zcela v rámci firemní identity společnosti. Například košile a personál jsou reprezentativní, rozpoznatelní a vytvářejí důvěru se zákazníkem.

Pracovní košile

Kromě toho, náš sortiment zahrnuje pracovní košile s nehořlavou vlastností, která není ztracena při mytí košile. Náš sortiment zahrnuje také pracovní košile značky Sioen, které obsahují permanentní antibakteriální účinek, který bojuje proti pachům. Kromě toho jsou některé z těchto pracovních košů také samozhášivé a antistatické. Pod každou pracovní košili se uvádí, zda splňuje určité normy a jaké normy. Stejně jako norma IEC 61340: ochrana elektronických součástek před elektrostatickými jevy.

Pracovní košile

Naše košile jsou vhodné pro nošení jako svrchní oděvy, ale naše nabídka zahrnuje také košile, které jsou vhodné pro košile. Nebo s velmi teplými teplotami jako svrchní oděvy.