Zobrazit výsledky

Košile

Široká nabídka pracovních košil s krátkými a dlouhými rukávy. Kvalitní košile, které jsou reprezentativní, ale mohou také bít. Vyrobeno z pohodlné bavlny nebo bavlny a polyesteru. Je také možné tisknout na všechny pracovní košile. Košile je vždy dobře oblečená, ale můžete si vybrat, zda chcete denimový vzhled nebo elegantní bílou košili.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
21 produkt (y)
21 produkt (y)

Košile

Naše košile jsou vhodné pro všechna průmyslová odvětví, pro stavebnictví, průmysl, maloobchod a další. Naše košile jsou módní, ale navržené z funkčního hlediska. Přinášíme spolu v našich košilích bezpečné a elegantní oblečení. Máme také ležérní ležérní košile v modré barvě. Všechny naše košile mají náprsní kapsu a knoflíky. Snadné ukládání věcí. Některá košile v naší nabídce mají také samostatnou kapsu pro mobilní telefon.

Pracovní košile

Naše pracovní košile jsou vhodné pro pracovní dobu, ale i pro volný čas. Máme také pracovní košile s prodlouženou zádí a košile, které byly předběžně ošetřeny proti smršťování. Barva pracovní košile určuje vzhled, bílá často stojí za obchodem, světle modrá stejně, ale to je již považováno za méně přísné. Například je možné, aby vaše pracovní košile byla vytištěna logem společnosti, textem nebo oběma. Máme také košile, které jsou certifikovány podle EN ISO 11612 a EN 1149-5. EN ISO 11612 znamená, že pracovní košile chrání před teplem a plamenem. V EN 1149-5 popisuje požadavky, které platí pro elektrostatické vlastnosti, které musí košile mít v prostředí s rizikem náhlého vybití elektrostatických nábojů.

Pracovní košile s krátkým rukávem

Délka rukávu: pracovní košile krátké rukávy na dlouhé rukávy. S letními teplotami je hezčí nosit pracovní košili s krátkými rukávy, takže se stále dobře staráte, ale podívejte se na venkovní teploty. Například, stejné pracovní košile z Havep jsou k dispozici v obou krátkých a dlouhých rukávech. Pracovní košile mají navíc pohodlný nebo široký střih s dobrou volností pohybu.