Zobrazit výsledky

Montérky

V důsledku krize v Coroně je k dispozici jen několik jednorázových kombinéz atd. Pokud jej přesto objednáte, zrušíme vaši objednávku. Děkujeme za pochopení.

V kategorii „Coronavirus“ můžete vidět, co máme na skladě a co můžeme dodat.

Nabízíme různé kombinézy, jako jsou kombinézy a kombinézy. Máme například jednorázové kombinézy jako kombinézy, které lze nosit častěji. Jednoduché překrytí, které chrání před prachem nebo čisticími prostředky a stříkáním a stříkáním práce na CSI kombinézy na kombinézy proti chemikáliím a zpomalovačům hoření.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
283 produkt (y)
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
283 produkt (y)
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Montérky

Máme například jednorázové kombinézy, které vás chrání pouze před čistícími prostředky, laky a postřikovacími pracemi, které nejsou nebezpečné, a celkově je možné použít pouze jako ochranné zařízení pro oděvní oblečení. Náš sortiment zahrnuje také kombinézy proti pevným částicím a kapalným chemikáliím nebo proti kapalinám. Máme také těžší kombinézy pro práci jako oddělení technického vyšetřování, které nabízí nezbytnou rovnováhu mezi pohodlí a výkonem. Nebo kombinézy, které jsou pohodlné a zpomalují oheň. Jsou speciálně navrženy tak, aby nosily tepelné ochranné pracovní oděvy a poskytují vynikající ochranu proti prachovým částicím a stříkající kapalině.

Pracovní kombinézy

Některé pracovní kombinézy jsou ideální pro použití například v laboratořích, v zemědělství a pro všeobecné úklidové práce a zpracování azbestu. Tyto pracovní kombinézy splňují také následující normy: EN ISO 13982-1 (typ 5) / EN 13034 (typ 6). Máme také pracovní kombinézy, které jsou navrženy tak, aby vytvářely výjimečnou bariéru proti organickým a anorganickým chemikáliím a kontaminačním činidlům.

Celkový tisk

U nás je také možné tisknout vaše osobní ochranné pomůcky, včetně kombinézy. Není možné vytisknout všechny kalhoty, kontaktujte nás ohledně možností.

Níže jsou standardy, které se mohou celkově setkat. Vezměte prosím na vědomí, že nejsou všichni. Podle obecných specifikací je uvedena norma, na kterou vyhovuje.

 • A 14605 (Typ 3 a 3B): ochranný oděv proti tekutým chemikáliím, včetně testu odolnosti proti pronikání.
 • A 14605 (Typ 4 a 4B): ochranný oděv proti tekutým chemikáliím, včetně testu odolnosti proti pronikání.
 • EN ISO 13982-1 (typ 5 a 5B): ochranný oděv pro použití proti částicovým chemikáliím.
 • A 13034 (typ 6): ochranný oděv proti kapalným chemikáliím typu 6 od PB (6).
 • EN ISO 14116: ochranný oděv proti plamenům. Materiály, kompozitní materiály a oděvy s omezeným šířením plamenů.
 • A 1149-5: ochranný oděv s elektrostatickými vlastnostmi. Zabraňte vzniku požáru a výbuchů.
 • A 1073-2: ochranný oděv proti radioaktivní kontaminaci
 • A 14126: ochranný oděv - požadavky na preestace a zkušební metody pro ochranný oděv proti nákazlivým látkám.
 • A 12941: ochranné prostředky pro ochranu dýchacích cest - hnané filtry kombinované s přilbou nebo kapucí - Požadavky, zkoušení, značení.
 • A 943: ochranný oděv proti nebezpečným pevným, kapalným a plynným chemikáliím, včetně kapalných a pevných aerosolů.