Zobrazit výsledky

Montérky

Kvůli krizi v Coroně je k dispozici několik jednorázových kombinéz. Nemůžeme zaručit zásoby, a proto zrušíme objednávky. Volejte +32473559847 pro více informací. Děkujeme za pochopení.

V kategorii Koróna můžete vidět, co máme na skladě a můžeme doručit.  

 

Nabízíme různé kombinézy, jako jsou kombinézy a kombinézy. Máme například jednorázové kombinézy jako kombinézy, které lze nosit častěji. Jednoduché překrytí, které chrání před prachem nebo čisticími prostředky a stříkáním a stříkáním práce na CSI kombinézy na kombinézy proti chemikáliím a zpomalovačům hoření.

Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
283 produkt (y)
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
283 produkt (y)
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Montérky

Například máme jednorázové kombinézy, které vás chrání pouze před čisticími prostředky, barvami a stříkáním nezávadné povahy, a kombinézu lze použít pouze jako ochranný prostředek pro podkladové oblečení. Náš sortiment však zahrnuje také kombinézu proti pevným částicím a kapalným chemikáliím nebo kapalinám. Máme také těžší kombinézy pro práci, jako je forenzní práce, které nabízejí základní rovnováhu mezi komfortem a výkonem. Nebo kombinézy, které jsou pohodlné a nehořlavé. Jsou speciálně navrženy k nošení na tepelně ochranném pracovním oděvu a nabízejí vynikající ochranu proti prachovým částicím a postříkání kapalinou.

Pracovní kombinézy

Některé pracovní kombinézy jsou ideální pro použití v laboratořích, v zemědělství, pro běžné čištění a zpracování azbestu. Tyto pracovní kombinézy proto splňují následující normy: EN ISO 13982-1 (typ 5) / EN 13034 (typ 6). Máme také pracovní kombinézu navrženou tak, aby poskytovala výjimečnou bariéru proti organickým a anorganickým chemikáliím a kontaminantům.

Celkový tisk

U nás je také možné tisknout vaše osobní ochranné pomůcky, včetně kombinézy. Není možné vytisknout všechny kalhoty, kontaktujte nás ohledně možností.

Níže jsou standardy, které se mohou celkově setkat. Vezměte prosím na vědomí, že nejsou všichni. Podle obecných specifikací je uvedena norma, na kterou vyhovuje.

 • A 14605 (Typ 3 a 3B): ochranný oděv proti kapalným chemikáliím, včetně zkoušky odolnosti proti prostupu.
 • A 14605 (Typ 4 a 4B): ochranný oděv proti kapalným chemikáliím, včetně zkoušky odolnosti proti prostupu.
 • EN ISO 13982-1 (typ 5 a 5B): ochranný oděv pro použití proti chemikáliím pevných částic.
 • A 13034 (typ 6): ochranný oděv proti kapalným chemikáliím typu 6 z PB (6).
 • EN ISO 14116: ochranný oděv proti plamenům. Materiály, kompozitní materiály a oděvy s omezeným šířením plamenů.
 • A 1149-5: ochranný oděv s elektrostatickými vlastnostmi. Zabraňte vzniku požáru a výbuchů.
 • A 1073-2: ochranný oděv proti radioaktivní kontaminaci
 • A 14126: ochranný oděv - funkční požadavky a zkušební metody pro ochranný oděv proti infekčním agens.
 • A 12941: zařízení na ochranu dýchacích orgánů - napájené filtry kombinované s přilbou nebo kapucí - Požadavky, zkoušky, značky.
 • A 943: ochranný oděv proti nebezpečným pevným, kapalným a plynným chemikáliím, včetně kapalných a pevných aerosolů.