Zobrazit výsledky

Svetry a svetry

Máme širokou škálu svetrů a svetrů, které jsou vhodné pro různé povětrnostní podmínky, takže můžete i nadále pracovat pohodlně a vřele. Naše svetry a svetry splňují různé EN normy, které jsou popsány s konkrétním produktem.
Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
281 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
281 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Svetry

Svetr by měl pohodlně sedět a především by vám neměl při práci bránit. Máme různé typy svetrů v různých modelech a barvách, které si můžete objednat v korporátní identitě vaší společnosti. Naše svetry jsou k dispozici v různých modelech, jako jsou svetry s kulatým výstřihem, polo límečkem nebo zipem. Ale také jste na správném místě s fleecovými svetry, polo svetry, svetry s kapucí a svetry. Náš sortiment svetrů obsahuje svetry známých značek jako M-Wear, Blåkläder a Santino. Naše svetry jsou obecně unisex, ale máme také dámské modely.

Pracovní svetr

Materiál je nejdůležitější pro pracovní svetr. Pracovní svetr vyrobený z bavlny přispívá k pohodlnému nošení a zabraňuje statické elektřině. Polyester je opět odolnější. Dali jsme také pracovní svetry z kombinace bavlny a polyesteru a froté látky. Kromě toho máme různé pracovní svetry s reflexními materiály, abyste byli viditelnější podle normy EN ISO 20471. A máme také svetry, které splňují normy IEC 61482-1-2 / EN ISO 11612 / EN 1149-5. Jinými slovy máme pracovní svetry, které jsou odolné proti ohni a chrání vás před teplem a plameny a podle požadavků pracovního oděvu s elektrostatickými vlastnostmi. IEC 61482 znamená ochranu proti tepelnému nebezpečí elektrického oblouku podle BOX testu.

Tiskové svetry

Naše pracovní svetry jsou proto vhodné pro všechny aktivity, od pravidelné práce až po činnosti, kde musí pracovní svetry splňovat určité EN normy. Bez ohledu na pracovní styl, který si vyberete, můžete snadno přizpůsobit své pracovní dresy společenské identitě vaší společnosti. Náš sortiment obsahuje různé barvy pracovních svetrů a můžete si s námi vytisknout pracovní svetry. Na našich pracovních svetrech je dostatek prostoru pro slogan, ale je možné také logo firmy nebo text. Kontaktujte nás, abyste si vytiskli pracovní svetry.