Zobrazit výsledky

Vesty

Náš sortiment tkaniček se skládá z různých vest, aby bylo možné během práce pracovat optimálně. Prohlédněte si naši širokou škálu vest, od dopravy z vysoce viditelného materiálu až po záchranné vesty podle standardu EN ISO 12402 Personal Floating Equipment. Náš sortiment tkaniček zahrnuje také chladné vesty.
Čtěte více

Co vám mohu pomoci?

Objevte okamžitě všechny ceny a využijte výhody této výhody.

Nemáte účet?
44 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2
44 produkt (y)
Strana:
  1. 1
  2. 2

Vesty

Naše vesty jsou speciálně vyvinuté pro usnadnění práce během práce. Naše chladné vesty vám pomáhají provádět optimální práci v chladných pracovních podmínkách a udržovat vás v teple a zvyšovat vytrvalost v chladu. Naše osobní pohonné hmoty jsou vhodné pro určitou skupinu uživatelů, jak to funguje. Kromě toho nabízíme různé dopravní vesty s vysokou viditelností.

Záchranné vesty

Standard EN ISO 12402 se skládá ze čtyř různých standardů. Standardy se týkají záchranných vest a pomůcek pro vztlak, z nichž každá popisuje typ záchranných vest, který je vhodný pro určitou skupinu uživatelů.

  • EN ISO 12402-5: Životní vesty 2006 (úroveň 50)

Plavnost není větší než 50 Newton. Pouze vhodné pro dobré plavce, kteří jsou v chráněné vodě. Není bezpečné při bezvědomí. Vhodný pro lidi od 40 kg.

  • EN ISO 12402-4: Záchranné vesty 2006 (úroveň 100)

Plavnost není větší než 100 Newton. Vhodný pro dospělé a děti, kteří mohou plavat a kteří jsou na vnitrozemské vodě nebo chráněné vodě. Tyto vesty jsou v bezvědomí v bezvědomí v závislosti na opotřebení oblečení.

  • EN ISO 12402-3: Záchranné vesty 2006 (úroveň 150)

Plavnost není větší než 150 Newton. Vhodné pro plavce i neplavce. Tato vesta je bezpečná v případě bezvědomí za všech okolností. Když nosíte těžké nepromokavé oblečení, bezpečně omezuje bezvědomí.

  • EN ISO 12402-2: Záchranné vesty 2006 (úroveň 275)

Plavnost není větší než 275 Newton. Vhodné pro plavce i neplavce na otevřeném moři av extrémně náročných povětrnostních podmínkách. Tato vesta je také vhodná pro nositele těžkých nepromokavých oděvů a je dokonale bezpečné s bezvědomí v téměř všech povětrnostních podmínkách.

Dopravní vesty

Náš sortiment obsahuje vesty v různých barvách, žluté a oranžové. A ve velikostech S až 4XL. Máme také dětskou vestu. Pro děti od 3 do a včetně 14 let. Tato vesta vyhovuje normě EN 1150: ochranný oděv s vysokou viditelností pro neprofesionální použití.